Competitive price, good quality and fulfillment of commitments in the shortest possible time
Tehran, Jordan,
Valiasr Street
24/7 support
0098-2122052924
Saturday - Wednesday: 8.00 - 19.00
Thursday: 8.00 - 14.00
image-layers-2_1
image-layers-2_2
شرکت لوتوس گستر ایرانیان
image-layers-2_4
گروه مهندسی پزشکی

شركت لوتوس گستر ایرانیان

رسالت

مأموريت

رویکرد

شركت لوتوس گستر ایرانیان (به شماره ثبت 21334) در زمینه های فروش، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش جدیدترین دستگاه های پزشکی،فعالیت می نماید. ما شركتی هستیم كه دستگاه های پزشکی بسیار با کیفیت و مشهور با نام و نشان‌های شناخته‌شده در سراسر ایران توزیع می‌نماییم. همیشه می‌كوشیم تا جدیدترین دستگاه های روز، محصولات و خدماتی با كیفیت برتر به مشتریان خود ارائه دهیم.

بر اين باوريم برای كسب موفقيت در عرصه رقابت و جلب رضايت مشتريان همواره باید به سه اصل پایبند باشیم:

قيمت رقابتی، كيفيت مطلوب و انجام تعهدات در كوتاهترين زمان ممكن.

برای تحقق اين اصول جذب کارکنان و مديران مجرب، خلاق، كارآمد، متخصص و متعهد از اولويت های اساسی ما خواهد بود. رشد و سودآوری منصفانه از اهداف شركت است كه با رعايت منافع و رضایت مندی مشتريان، حاصل خواهد شد.

تجهیز کامل بیمارستانها مشاوره نصب، راه اندازی و تجهیز مراکز درمانی زیبایی، تامین به روزترین دستگاه های پزشکی مورد نیاز مشتریان و بازار مأموریت اصلی شرکت لوتوس گستر ایرانیان می‌باشد.

از سوی دیگر، شرکت با هدف ارتقاي دانش علمی مشتریان و پرسنل اقدام به برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی با استفاده از تکنولوژی های برتر و رقابتی و مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی می‌نماید.

رویکرد مشتری مداری شرکت لوتوس گستر ایرانیان و ارائه خدماتی برتر به مشتریان، سرلوحه و هدف نهائی این شرکت به شمار آمده و کلیه فعالیت های مجموعه بر پایه این مهم، برنامه ریزی و مدیریت می شوند. از این رو تیم متخصص و معتبر شرکت با ارائه هر چه بهتر خدمات خود در قالب فروش، راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش تجهیزات گوناگون حوزه سلامتی و زیبائی، سعی در وفادارسازی هر چه بیشتر مشتریان خود داشته و برای دستیابی به این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود. بر آنیم که:

 با تأکید بر پشتوانه و تجربه دیرین خود و بهره مندی از تکنیکها و فناوری های روز دنیا و راهنمایی پزشکان متخصص این حوزه، پویایی و پیشرفت خود را ادامه داده و تحولات اساسی و بنیادی را در ارائه خدماتی بهتر بوجود آوریم. خداوندا را شاکریم که تلاش و پشتکار دیروز، رضایت خاطر امروز شما عزیزان را برایمان به ارمغان می آورد.

لوتوس گستر ایرانیان

ارزش ها

تجهیز کامل بیمارستانها مشاوره نصب، راه اندازی و تجهیز مراکز درمانی زیبایی، تامین به روزترین دستگاه های پزشکی مورد نیاز مشتریان و بازار مأموریت اصلی شرکت لوتوس گستر ایرانیان می‌باشد. 

ارج نهادن به سرمایه های انسانی:

رعایت اصول اخلاقی و کرامت انسانی ، احترام به شخصیت  و کار پرسنل با هدف بالا بردن حس همکاری و حمایت همه جانبه از پرسنل به عنوان سرمایه های ارزشمند سازمانی.

وفاداری به تعهدات :

لوتوس گستر ، سازمانی وفادار به تعهدات خود در قبال جامعه ، پرسنل ، مشتریان  و طرفهای ذینفع می باشد.

زنجیره دانش:

آموزش و یادگیری مستمر و ایجاد زنجیره ای در دریافت و انتقال دانش و تجربیات در مجموعه و مشتریان.

اطلاع رسانی شفاف و صادقانه:

به منظور ایجاد اعتماد در طرفهای ذینفع، صداقت و شفافیت در ارائه اطلاعات مدنظر قرار می گیرد.

نوآوری و ارتقاء سطح کیفیت:

نوآوری و تحقیق و توسعه در ارائه محصولات و خدمات مناسب ، با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر.

اطلاع رسانی

همایش و رویدادها

اطلاع از کلیه همایش ها و رویدادهای داخلی و  بین المللی در زمینه تجهیزات پزشکی در سراسر دنیا.

مشاوره رایگان در Whatsapp
مشاوره